Pardubice Okresní přebory ve volejbale - okres Pardubice Český volejbalový svaz
  OKRES PARDUBICE AKTUÁLNÍ SOUTĚŽE ARCHIV TISK PŘIHLÁŠENÍ  
stin

Okres Ženy - 2023-24

Č.zápasuDatumDomácíHostéVýsledekSetyRozhodčíH2H
1  6.9.2023 17:00TJ Sokol PřeloučUSK Pardubice B2 : 325 : 13  25 : 19  17 : 25  18 : 25  8 : 15  Sobotka
2  6.9.2023 17:00SK Sparta DašiceNesmrtelné tety1 : 325 : 21  12 : 25  22 : 25  11 : 25  Roudenský10 : 7
3  6.9.2023 17:00TJ PardubičkySPŠCH Pardubice3 : 124 : 26  25 : 23  26 : 24  25 : 16  Koblížek2 : 0
4  13.9.2023 17:00USK Pardubice BSPŠCH Pardubice3 : 224 : 26  9 : 25  29 : 27  25 : 15  15 : 11  Slezák
5  13.9.2023 17:00Nesmrtelné tetyTJ Pardubičky3 : 025 : 17  25 : 17  25 : 13  Koblížek10 : 7
6  13.9.2023 17:00TJ Sokol PřeloučSK Sparta Dašice0 : 315 : 25  22 : 25  17 : 25  Sobotka
7  20.9.2023 17:00SK Sparta DašiceUSK Pardubice B3 : 125 : 16  14 : 25  25 : 17  25 : 20  Slezák
8  20.9.2023 17:00TJ PardubičkyTJ Sokol Přelouč2 : 325 : 22  17 : 25  25 : 23  17 : 25  9 : 15  Sobotka
9  20.9.2023 17:00SPŠCH PardubiceNesmrtelné tety0 : 319 : 25  10 : 25  17 : 25  Koblížek0 : 2
10  27.9.2023 17:00USK Pardubice BNesmrtelné tety3 : 125 : 20  25 : 11  16 : 25  25 : 8  Slezák
11  27.9.2023 17:00TJ Sokol PřeloučSPŠCH Pardubice3 : 025 : 15  25 : 14  25 : 20  Sobotka
13  4.10.2023 17:00TJ PardubičkyUSK Pardubice B3 : 125 : 11  24 : 26  25 : 21  25 : 21  Slezák
14  4.10.2023 17:00SPŠCH PardubiceSK Sparta Dašice0 : 319 : 25  20 : 25  23 : 25  Koblížek0 : 1
15  4.10.2023 17:00Nesmrtelné tetyTJ Sokol Přelouč3 : 125 : 18  25 : 15  19 : 25  25 : 9  Sobotka
12  11.10.2023 19:30SK Sparta DašiceTJ Pardubičky0 : 0Šámal7 : 9
16  15.5.2024 17:30USK Pardubice BTJ Sokol Přelouč0 : 0Sobotka
17  15.5.2024 17:30Nesmrtelné tetySK Sparta Dašice0 : 0Slezák7 : 10
18  15.5.2024 17:30SPŠCH PardubiceTJ Pardubičky0 : 0Koblížek0 : 2
19  22.5.2024 17:30SPŠCH PardubiceUSK Pardubice B0 : 0Koblížek
20  22.5.2024 17:30TJ PardubičkyNesmrtelné tety0 : 0Slezák7 : 10
21  22.5.2024 17:30SK Sparta DašiceTJ Sokol Přelouč0 : 0Sobotka
22  29.5.2024 17:30USK Pardubice BSK Sparta Dašice0 : 0Slezák
23  29.5.2024 17:30TJ Sokol PřeloučTJ Pardubičky0 : 0Sobotka
24  29.5.2024 17:30Nesmrtelné tetySPŠCH Pardubice0 : 0Koblížek2 : 0
25  5.6.2024 17:30Nesmrtelné tetyUSK Pardubice B0 : 0Slezák
26  5.6.2024 17:30SPŠCH PardubiceTJ Sokol Přelouč0 : 0Koblížek
27  5.6.2024 17:30TJ PardubičkySK Sparta Dašice0 : 0Sobotka9 : 7
28  12.6.2024 17:30USK Pardubice BTJ Pardubičky0 : 0Slezák
29  12.6.2024 17:30SK Sparta DašiceSPŠCH Pardubice0 : 0Koblížek1 : 0
30  12.6.2024 17:30TJ Sokol PřeloučNesmrtelné tety0 : 0Sobotka
Zobrazit standardní tabulku soutěží